پنجشنبه 03 خرداد 1403

عضویت ورود تالار آرشیو نقشه سایت خانه بذر تبلیغات آگهی تماس با ما

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

(کل 1 توسط 0 نفر)

آخرین تصاویر بازیگران و  افراد سرشناس ایرانی که درشبکه های اجتماعی برای مخاطبان به اشتراک گذاشته اندرا میتوانید در زیر ببینید.سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

 

سلفی نرگس محمدی در پشت صحنه یک نمایش، با جمله ای که هیچ ارتباطی با دیالوگ بانو سویا در سریال جومونگ ندارد و در واقع نام نمایششان است! “تخلیه چاه سرتاسر جنوب گوگوریو با برادران کامازاکی به جز میزوگی” نام سناریوی بعدی نرگس و دوستان خواهد بود.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

اگر فکر کرده اید که سفر نوروزی لیلا بلوکات تنها در ایتالیا تمام شده است سخت در اشتباهید، لیلا در دومین روزِ بعد از اتمام تعطیلات، دومین مقصد نوروزی خود را اعلام کرد. فرانسه و پل عشق روی رود سن.

سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)– دوربینو نگاه کن عزیزم. +نوموخوام، تو قشنگ تری!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

مرجانِ عزیز هر چه بیشتر قضیه را هم میزنی بیشتر به صحت موضوع پِی میبریم و بیشتر تابلو میشود! البته اینکه دروغ سیزده را روز یازدهم فروردین به اشتراک بگذاری به اندازه کافی خودش معیار های تابلو بودن را دارد و ماستمالی کردن قضیه با نوشتن طومار چندان فایده ندارد. در ثانی، بالفرض حتی اگر این موضوع صحت داشته باشد

 

و این خانم همسر آقای فراستی باشد. چه اشکالی دارد؟! اینکه این عزیز دلش خواسته برود با عزیزی هم سن نوه اش ازدواج کند به چه کسی جز خودش مربوط میشود؟!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

شراره رخام با این پست تولد رز رضوی را تبریک گفت تا یکی از دایورت پذیر ترین پست های سال نو را رقم بزند.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

مهراب قاسمخانی، مثل همیشه عالی، و ما نیز با سکوت از پست های او لذت میبریم.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

فرهاد قائمی در بام رامسر. دقت کرده اید تمامی شهر ها در چند سال اخیر ناگهان صاحب بام شدند؟! چشم و هم چشمی به سطح مدیریت شهری و استانداری ها رسیده است!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

سلفی خوش حس و حال حدیثه تهرانی و همسرش در تهران بارانی.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

ایرانگردی خواهران هنرمند و دوست داشتنی زارعی، پرچمداران مبارزه و مقابله با نهاد های حمایت از حیات وحش!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

دیروز تولد بانو رخشان بنی اعتماد یکی از معدود کارگردان های تاثیرگذار خانم در سینمای ایران بود. تبریک بی پایان به ایشان، به جهانگیر خان و باران و تندیس عزیز.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

بار ها گفته ام و باز هم میگویم. هیچ کسی شما را مجبور به گذاشتن عکس و پست نمیکند! لذا هر وقت قیافه تان طوری است که انگار پدرمان بدهکار پدرتان است در اینستاگرام چیزی نگذارید!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

هشدار! خطر افت قند خون و تشنج به دلیل جذابیت بالا
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

ای بابا مگر آزار داری نگین خانم؟ بنده های خدا این همه زحمت کشیده اند چمن تمامی پارک های تهران را بافت آفریقایی کرده اند به امید …. اتفاق های خوب! آنوقت شما میخواهی همه گره ها را باز کنی؟

سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

عکس یادگاری مجید قناد با دیواری که یک روز بلندترین ساختمان تهران در آنجا ایستاده بود و امروز چیزی جز فضای خالی و بغض و یاد آتش نشانان در آن دیده نمی شود.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)دلم میخواد که امشب، یک شب پرستاره، بهت بگم عزیزم، برویم سراغ عکس بعد.

سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)مهدی میامی و همسرش در آستارای زیبا. مهدی جان سر راهت از بازار آستارا یک اسپری خوش بو کننده هم بگیر، من هم قبلاً خریده ام، در فصل گرما و برای فراری دادن حشرات کلی به درد میخورد.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)شروع سال 96، با همان کلوز آپ های همیشگی.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)محسن چاوشی در حالِ به صحرا شدن و پیگیری آمار بارندگی عشق در آنجا.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)یا تعطیل بوده، یا بلیط ورود به استادیوم زیادی گران بوده که سیاوش به این عکس از فاصله دویست متری راضی شده است.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)سیزده به درِ رویا تیموریان در لوکیشن سریال “دیوار به دیوار”.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)نیما جان مشکلی با تولید آشغال و زباله وجود ندارد، طبیعی است که در طول روز زباله تولید شود، مشکل رها کردن آن در طبیعت و محیط زیست است. پس لازم نبود انقدر خودتان را اذیت کنید و گرسنگی بکشید. میتوانستید با یک کیسه زباله همراهتان از روز طبیعت لذت ببرید.سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)پوریا پورسرخ و امیر آرمان در صف توالت عمومی بین راهی.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)سلفی بدون شرح علی عمرانی، یکی از خوب های سینما و تئاتر. شاید اکثراً علی را به هنرنمایی در سینما و تئاتر بشناسید، درحالیکه یکی از گوینده های خوش صدای کشورمان است و گوش دادن صدای گرمش علی الخصوص در کتاب های صوتی بسیار لذت بخش است.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)علی دایی با این پست قدیمی به رفاقت بیست ساله خود با خداداد عزیزی اشاره کرد. رفاقتی که بعضا با کتک کاری در اردوی تیم ملی همراه بوده است!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)پندار اکبری این گونه تولد پدرش عبدالرضا اکبری را تبریک گفت و کلی دل و قلوه روانه ی پدرش کرد.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)اصلا ما به جهنم، خودتان از این ژست های تکراری خسته نشدید؟!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)خبری خوب. پروژه پایتخت 5 روز گذشته در کشور قبرس کلید خورد و به احتمال زیاد در ماه مبارک رمضان روی آنتن خواهد رفت.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)نکته ی اخلاقی عکس: در هنگام عکاسی، هیچ چیزی مهم تر از ژست و عکس شما نیست، حتی گریه ی فرزندتان.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)حامد کمیلی به همراه برادران و دوستان در حال به در کردنِ سیزده.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)فضای اینستاگرام طوری شده برای اینکه بتوانی فضا را درک کنی و دچار یأس نشوی، حتما باید 6 ترم فلسفه پاس کرده باشی.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)لحظات خوب لیانا کوچولو دختر مهناز افشار در کنار عمو ایرج طهماسب که امسال بی مهری بر ایشان و برنامه اش به حد کمال رسید!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)پولاد کیمیایی در دامان طبیعت. پولاد جان یک پالتوی بلند هم روی همه ی این ها میپوشیدی تا ایام هفته را تکمیل میکردی.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)بهرام جان سلفی بی دلیل ندیده ای که به این بی دلیل میگویی!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)دیروز ریپورت کردن عکاسِ بدبخت، امروز تبدیل خود به هاپو کومار، سعید جان فردا چه سورپرایزی برایمان خواهی داشت؟! حواست هست داری به کجا میروی؟!
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)غم پرواز مادر با کلمات تسلی یافتنی نیست. امیدواریم برادران هنرمند هاشمی ما را در غم خودشان شریک بدانند.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)همانطور که در عکس شاهد هستید کاوه یغمایی امسال با دست پر در خدمت ما خواهد بود.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)سامان جان دو روز رفته ای مسافرت، بخدا راضی به زحمت نیستیم انقدر خودت را درگیر ویکیپدیا نکن.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)با این سلفی زیبا بروفه و همسرش پیام صابری درکنار دوستانشان در رستورانی در کیش به پایان مطلب میرسیم. ممنون از همراهی تان.
سوژه های خبری بازیگران و هنرمندان در اینستاگرام (234)

 

http://jadoykalamat.ir

مطالب مرتبط

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

چطوری جون دل :)

هر موضوعی که میخواهید رو در این قسمت بنویس مانند : پروفایل , آشپزی و...

تمام حقوق مطالب سایت برای مجله جادوی کلمات محفوظ میباشد