شنبه 02 تیر 1403

عضویت ورود تالار آرشیو نقشه سایت خانه بذر تبلیغات آگهی تماس با ما

خوش آمدید

به جادوی کلمات ؛ سایت سرگرمی تفریحی خوش آمدید

از خانه بذر | بانک بذرهای کمیاب دیدن فرمائید

(کل 12 توسط 2 نفر)

چای قلم بهاره 1403 لاهیجان

عرضه با کیفیت ترین با کیفیت و قیمت مناسب مستقیم از کارخانه

چای قلم بهاره 1403 لاهیجان
قیمت: 425,000 تومان

چای قلم یک نوع چای سیاه با ظاهری درشت تر هست که از سایر انواع چای سیاه و طعم و رنگی منحصر به فرد. اولین ویژگی مطرح شده در مورد این نوع چای قرار گرفتند آن در دسته بندی چای های سیاه است. چای سیاه و سبز و حتی اولونگ همگی از گیاه کاملیا سیننسیس تولید می شوند و تفاوت آن ها در شیوه تهیه است.این محصول شامل 1 کیلوگرم چای خالص بهاره 1403 لاهیجان می باشد.


کیفیت این محصول تضمینی است.
راهنمای دم کشیدن صحیح چای ایرانی:


خیلی ها چون بلد نیستند چای ایرانی را دم کنند ادعا دارند این چای خوبی نیست ولی این برخلاف تصور شماست . چای خارجی با دارا بودن رنگدانه به سرعت تغییر رنگ می دهد ولی چای ایرانی باید زمان 20 دقیقه حداقل طول بکشد وپس از آن کم کم رنگ می دهد .چرا رنگ چای خارجی پر رنگ تر است؟


دلیل آن این است چای خارجی حاوی رنگدانه هست و به سرعت تغییر رنگ می دهد ولی چای ایرانی طعم و رنگ واقعی چای ایرانی است.پس از جوشیدن آب درون سماور و یا کتری باید به مقدار کافی چای ایرانی در قوری ریخته ( می توان گفت تقریبا یک قاشق چای خوری به ازای هر نفر) و سپس آب جوشیده را به قوری اضافه می کنیم.


سعی کنید از قوری چینی استفاده کنید که چای ایرانی در آن ها بهتر دم می کشد. سپس قوری را روی سماور یا کتری گذاشته تا با شعله غیر مستقیم به آرامی و به مدت 15 دقیقه دم بکشد تا عصاره ی خوش عطر و طعم آن خارج شود.

ثبت سفارش

مطالب مرتبط

نظرات ارسال شده

کد امنیتی رفرش

چطوری جون دل :)

هر موضوعی که میخواهید رو در این قسمت بنویس مانند : پروفایل , آشپزی و...

تمام حقوق مطالب سایت برای مجله جادوی کلمات محفوظ میباشد